~ Co dobrego przynosi nam Jesień 2012?~15.10. godz 18:00 ~ CoOperatywa_Sopot Zaprasza ~ Rozmowy w Dworku

Jak ustosunkować się do nagłych zmian, które niespodziewanie zachodzą w życiu naszym oraz bliskich nam osób? Czy nasze reakcje mają wpływ na konsekwencje wydarzeń? Czy osobista postawa wynikająca z umiejętności zrozumienia istniejącego cyklu jest w stanie wpłynąć na nowe okoliczności? Zastanowimy się wspólnie nad przedstawionymi zagadnieniami, jak również obejrzymy fragmenty amerykańskiego filmu dokumentalnego Down The Rabbit Hole. Prezentowane w nim zagadnienia fizyki kwantowej, neurologii oraz ewolucji myślowej są prowokującym tematem do dyskusji oraz refleksji nad obecnym sposobem postrzegania otaczającego nas świata.

Wcześniej w ramach naszego cyklu oglądaliśmy fragmenty pierwszej części filmu –  What The Bleep We Know. Druga część, DownThe Rabbit Hole, jest rezultatem popularności przedstawianych tam zagadnień i podobnie jak ona zaskakuje widza ciekawymi połączeniami filmowego dramatu, dokumentu, animacji oraz komedii.

Film jest obecnie pokazywany w 30 krajach na świecie.

Dworek Sierakowskich mieści się na ul. Czyżewskiego 12 w Sopocie, godz 18:00-21:00. CoOperatywa_Sopot  serdecznie zaprasza do udziału w dyskusji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × five =